“Me dhimbje pranova largimin e saj”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e hidhur

Lajme Politikë

Ish kreu i ‘Aleancës Kuq e Zi’, Kreshnik Spahiu ka humbur nënën e tij.

Lajmi bëhet me dije nga vetë Kreshnik Spahiu përmes një postimi në Facebeook, teksa thotë se me dhimbjen më të madhe ka pranuar ndarjen nga jeta të nënës së tij.

“Me dhembjen më të madhe pranova largimin nga kjo jetë të mamasë time, njeriut që më lindi dhe më rriti si Kreshnik”, shkruan mes të tjerash Spahiu në një postim në Facebook.

Spahiu

(BalkanWeb)

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *