‘Më mirë vdes se sa martohem me ish-in’, Lori Hoxha bën deklaratën e papritur

Showbiz

Lori Hoxha është një nga blogeret e njohura shqiptare. Ajo është gjithashtu një nga personat më me ndikim për të rinjtë shqiptarë përsa i përket veshjeve dhe trendeve të fundit.

Mirëpo teksa me risinë e fundit të Instagramit por u përgjigjej pyetjeve të ndjekësve të saj, 24-vjeçarja ka bërë një deklaratë të paritur. Ajo është shprehur se më mirë do të vdiste se sa të martohej me ish-in.

Foto e publikuar nga Lori Hoxha

“Do martoheshe me ish-in apo do të vdisje,”- e pyet një nga ndjekësit.

“Do vdisja,”- përgjigjet Lori Hoxha. Me siguri i dashuri i blogeres, Vis Bajraktari do të jetë ndjerë shumë krenar për këtë përgjigje!

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *