Me vithe të tonifikuara e gjoks bombastik, “kapet mat” në Dhërmi Oriola Marash

Showbiz

Oriola Marashi është një prej vajzave më të komentuara të mediave rozë.

Kjo për shkak se fotot e saj provokuese nxisin gjithnjë komenteve tek përdoruesit e rrjeteve sociale.

Modelja pritet të vijë së shpejti me një bashkëpunim nën labelin “OTR”.

Akuzat për përdorim të photoshop-it në fotot që ajo publikon, nuk kanë munguar asnjëherë.

Megjithëse modelja i ka hedhur poshtë këto aludime, për zgjatim këmbësh apo zmadhim gjoksi, ajo është fotografuar në Dhërmi.

Oriola ka veshur bikini ngjyrë lejla me vija dhe duket e nxirë dhe në formë të shkëlqyer.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *