Merr flakë një makinë pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë (VIDEO)

Kronike Lajme

Një makinë është përfshirë në flakë ditën e sotme në Tranë. Makina ka marrë flakë te ura e Drejtorisë së Policisë së Shtetit.

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i kësaj ngjarjeje por dyshohet se ka bëhet fjalë për një defekt teknik. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe e ka vënë situatën nën kontroll.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *