Merr flakë një makinë pranë Kryeministrisë

Kronike Lajme

Një makinë ka marrë flakë pak minuta më parë pranë Kryeministrisë.

Forcat e policisë sipas Ora News ndodhen në vendngjarje për të hetuar ngjarjen dhe për të zbuluar shkaqet e zjarrit.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *