Mes puthjesh dhe përqafimesh, ja si e kaloi ditëlindjen Flori Mumajesi

Showbiz

 

Mes shumë puthjesh dhe përqafimesh, kështu kaloi ditëlindja e një prej producentëve më të mirë muzikorë në Shqipëri.

 

Flori ka festuar sot ditëlindjen e tij të 36-të dhe që në orët e para të mëngjesit miqtë dhe bashkëpunëtorët e tij më të mirë kanë postuar urime të veçanta për kompozitorin dhe mikun e tyre.

Vetë këngëtari nuk ka nuk ka zbuluar asnjë detaj nga surprizat që ka marrë deri më tani. Por kolegët e tij i kanë postuar në Instagram dhe disa prej tyre jua sjellim më poshtë. Shqiptarja.com

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *