Mesi ‘rimerr veten’ në Ibiza

Botë Sport

Lionel Mesi ka nisur pushimet e tij me familjen

Futbollisti argjentinas, tek i cili ishin varur shumë shresa, por që u ‘fikën’ shpejt, po shijon detin e Ibiza-s në Spanjë së bashku me gruan Antonella Rokuzzo dhe tre fëmijët e tyre .

Ai është fotografuar ndërkohë që bën plazh në varkë e madje edhe mbi një dërrasë sërfi.

Disa  ditë pas mbylljes së kampionatit botëror, Messi shijon pushimet, ndërsa mori pjesë edhe në dasmën e shokut të tij, futbollistit spanjoll Cesc Fabregas.

Lionel, 5 herë fituesi i Topit të Artë pritet t’i bashkohet skuadrës së tij, Barcelonës në fund të këtij muaji.

Gjithsesi, këto pushime janë këshilluar edhe nga trajneri Valverde, për shkak të pjesëmarrjes në kampionatin botëror.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *