Ministri Peleshi infektohet nga Covid

Kryesore Lajme Politikë

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ministri në një postim në rrjetet sociale.

Peleshi shkruan se dje ka rezultuar pozitiv pas testit të kryer, ndërsa shton se ka simptoma të lehta dhe është karantinuar në banesë.

“Me gjithë kujdesin e treguar gjatë gjithë këtyre muajve, dje pas testit rezultova pozitiv me COVID-19.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *