Mis Bum Bum lëshon premtimin e veçantë për tifozat anglezë

Kampionati Boteror Kulturë Showbiz Sport

Në Botërorin “Rusi 2018” ka shumë tifozë që shkojnë përtej simpatisë persnale për skuadrat mëtë mira cerekfinaliste. I tillë është dhe rasti I
Mis Bum Bum, Suzi Kortez e cila ka postuar një foto ku është e mbuluar nga flamuri anglez.

Ajo ka leshuar nje mesazh te veçantë per tifozet e angleze, duke i bere nje premtim. “Nese Anglia shkon ne finale, premtoj nje foto pa flamur”

 

“If England reach the final I promise a photo without the flag!!! #ENG @england WIN ON PENALTIES! 󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿#ThreeLions  #WorldCup”

Сьюзи Кортес в Instagram - фото

suzi-kortez-anglia-2

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *