Miss Bum Bum braktis Neymar, ja kë zgjedh

Botë Kampionati Boteror Showbiz Sport

Miss Bum Bum ka braktisur Neymar. Modelja e braziliane, një tifoze e zjarrtë e Selecaos, ka ndryshuar preferencen e saj per lojtarin qe do te shpallet me miri ne kampionatin Boteror qe zhvillohet ne Rusi.

Ajo mendon se ylli i këtij kampionati botëror do të jetë Philippe Coutinho dhe jo Nejmar.

“Futbollisti më i mirë brazilian për momentin është Coutinho. Mendoj se mjeshtri i Barcelonës ka për të shkëlqyer në këtë Botëror”, ka shkruar në profilin e saj në Instagram Suzy Cortez.

Modelja  famshme braziliane ka pozuar me fanelën me numër 14 që fantazisti i Brazilit mban këtë botëror. Ky postim erdhi menjëherë pas golit që Coutinho shënoi ndaj Zvicrës.

Duket se supergoli i Coutinhos me Zvicren e ka tunduar shume miss Bum Bum.

 

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *