Modelja zbulon sekretin: Ja ushqimi që të rrit gjoksin

Kulturë Showbiz

Shumë femra dëshirojnë të kenë një gjoks të plotë, dhe për të gjithë ato që se kanë nga natyra ekzistojnë shumë mënyra për ta arritur këtë gjë. Duke lënë mënjanë bisturinë, modelja e njohur Brigette Cooper ka treguar se mund ta rrisni gjoksin vetëm me anë të një ushqimi.

Bëhet fjalë për pluhurin maca, që prodhohet nga bima maca që rritet në Peru. Sipas Cooper kjo lloj bime rrit energjinë, libidon dhe balancon hormonet. Dhe ndjekësit kohët e fundit kishin vënë re një ndryshim në gjoksin e modeles.

Bukuroshja australiane ka 30 000 ndjekës në Instagram, dhe ka punuar për markat e njohura që prodhojnë të brendshme.

Modelja Brigette Cooper
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *