Momente paniku në Tiranë, sërish lëkundje të forta tërmeti

Kryesore Lajme

Lëkundje e fortë tërmeti u ndje në orën 0:48 në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake tërmeti ka një forcë prej 4.3 ballë dhe epiqendra është në detin Adriatik, jo shume larg nga bregdeti i Gjirit të Lalzit.

Sipas informacioneve te para nga qendra EMSC epiqendra e termetit eshte ne Detin Adriatik, 16 km veri-perendim te Shijakut me magnitude 4,3 balle.

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *