Morena Taraku e cilësoi si gay, iraniani miliarder “rrëmben” një tjetër shqiptare

Kulturë Showbiz

Mesa duket paska një pëlqim të veçantë për femrat shqiptare. Pas lidhjes me Morena Tarakun, iraniani Sasha Sobhan është parë nën shoqërinë e një tjetër vajze nga Kosova. Vetë miliarderi e ka bërë këtë gjë të ditur me anë të rrjeteve sociale. “E ftuara ime nga Kosova,”- shkruan Sasha krahas një videoje ku shihet një vajzë duke kërcyer.

(Foto e publikuar nga Sasha)

Lidhja mes tij dhe këngëtares shqiptare zgjati shumë pak, por postimet e tyre në rrjetet sociale të linin të kuptoje se kishin një dashuri të madhe. Ata madje arritën deri aty saqë bënë tatuazh emrat e njëri-tjetrit. Por gjithçka përfundoi keq, pasi Morena u shpreh se ai ishte gay.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *