Moti, fundjava sjell ulje të temperaturave dhe reshje shiu

Moti Të tjera

Mbrëmjen e sotme, ditën e shtunë dhe të diel pritet të ketë reshje shiu dhe ulje temperaturash në të gjithë territorin.

Dita e shtunë do të na sjellë ulje temperaturash në të dyja ekstremet. Për herë të parë nesër temperaturat do të bien nën 30 gradë celcius.

Ndërkohë që edhe ditën e hënë do të kemi ulje të temperaturave dhe reshje shiu.Lapsi.al

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *