Motra yll e Afërdita Dreshajt ju çmend me fotot në instagram

Kulturë Showbiz

Dasma e Afërdita Dreshaj me sportistin çek, Jakub Kindl dhe muaj i tyre i mjaltit kanë qenë kryefjala e medias në ditët që lamë pas.
Por tani një tjetër personazh në familjen Dreshaj duket se po merr vëmendjen maksimale, dhe ajo është motra e Afërditës, Jehona.

 

 

 

Ndryshe nga motra e saj, Jehona është brune dhe me forma më të theksuara. Ajo ka postuar në ‘Instagram’ disa foto ku shfaqet shumë sensuale duke lënë të kuptohet se një e ardhme e shkëlqyer mund ta presë në botën e modës.

 

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *