Mund të dalim për një drekë së bashku? Bleona Qereti tregon si ja lypi aktori italian

Showbiz

 

Këngëtarja provokuese, Bleona Qereti ka publikuar dje në emisionin “Xing me Ermalin” një pjesë të klipit të këngës së saj më të re, “Monster”. Gjatë emisionit ajo ka treguar edhe një episod nga xhirimet, ku një nga aktorët që luante rolin e bashkëshortit të saj në klip, i kishte bërë një propozim për të ngrënë një drekë ose një darkë së bashku.
“Djali që luan burrin në klip është një aktor italian që e gjeta në Itali. Pasi xhiruam videon, ditën tjetër në mëngjes më bie telefoni dhe ishte pikërisht djali që në klip luante burrin tim. Pasi më përshëndeti më tha, Bleona mund ta dalim për një drekë ose darkë së bashku. I thashë, po si mund të dal unë me ty kur unë të dhashë 1 mijë euro për rolin që luajte në klip”, – tha Bleona Qereti.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *