Ndërkohë që po kalon pushimet pa Shkëlzenin, Armina e thotë troç: Ja si i ka marrëdhëniet me fëmijët e tij

Kryesore Showbiz

Lidhja e blogeres Armina Mevlani dhe djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha , Shkëlzen Berisha është një ndër më të komentuarat në mediat rozë.
Kohët e fundit Shkëlzeni ka postuar një foto me fëmijët e tij duke treguar që po shpenzon kohë me ta ndërsa nga ana tjetër Armina ka shkuar në bregdet me shoqet e saj.


Të gjithë janë kurioz të dinë se si i ka Armina marrëdhëniet me prindërit dhe dy fëmijët e Shkëlzenit.

Ajo është pyetur nga fansat së fundmi për raportin që ka me dy fëmijët e partnerit dhe Armina nuk ka ngurruar të tregojë të vërtetën.

“Si i ke marrëdhëniet me fëmijët e Shkëlzenit?”, e pyet një nga ndjekësit.

“Shumë mirë”, ka thënë ajo duk e shoqëruar postimin me një emoji me sytë me zemra.


Siç dihet Shkëlzeni është baba i një vajze dhe një djali të cilët jetojnë me nënën e tyre në Suedi, mirëpo shumë herë vinë në Tiranë dhe vizitojnë babain e tyre.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *