Ndërpritet ndeshja Partizani-Skëndërbeu, tifozët e dy ekipeve sherr në fushë

Kryesore Sport

Në Korçë po luhet ndeshja e parë e kampionatit të 80-t të Superligës mes Skënderbeut dhe Partizanit.

Tifozët e Partizanit kanë goditur ambulancën dhe zjarrfikësen ndërsa kanë zbritur në fushën e lojës duke kapërcyer kangjellat.

Tifozët e Skënderbeut kanë kapërcyer rrethimin dhe vërshojnë drejt tribunës së të kuqve duke nisur një incident masiv.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *