Ndeshja Shqipëri-Izrael, FSHF publikon çmimet dhe nis shitjen e biletave

Sport

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ka nisur shitja e biletave online për ndeshjen e Ligës së Kombeve mes Shqipërisë dhe Izraelit. Ky takim do të zhvillohet më 7 shtator në orën 20:45.

Stadiumi i përzgjedhur është “Elbasan Arena”. Më poshtë do të gjeni edhe çmimin e biletave për çdo tribunë përkatëse:

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *