Ndjekësja ofendon Eneida Tarifën, këngëtarja e bën të pendohet, ja përgjigja që i mbylli gojën

Showbiz

Na ndodh shpesh që në rrjetet sociale të personave publikë të shohim komente fyese të ndjekësve.

Së fundmi një rast i tillë ka ndodhur edhe me këngëtaren dhe moderatoren e njohur Eneida Tarifa.

Në një foto të Klajdi Harunit në të cilën ndodhet edhe moderatorja, një nga ndjekëset e këngëtarit ka ofenduar Eneidën.

“Më vjen me vjell kur shof ktë Enedën …. uugghhhhhhh ….sa femër fallco ….sidomos me atë të qeshmen që bon …o zot sikur t’ja kishte vjedh shimpazes” ka shkruar ndjekësja, e ndërsa as këngëtarja nuk ka ngurruar t’i tregojë vendin.

“E ç’na duhet ne çfarë mendon ti ? Kujt po i bëhet vonë? Merruni me gjëra më të vlefshme që nuk ju bëjnë me vjell”, i është kundërpërgjigjur Eneida duke i mbyllur kështu gojën ndjekëses e cila nuk ka reaguar më.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *