Ndodh edhe kështu! Fansja i hedh reçipetat në skenë, reagimi i Ledrit është epik! [VIDEO]

Kulturë Showbiz

Përveç zemrës, “reçipetat” t’i fali do i ketë thënë?!

Ledri është një ndër reperat më të mirë shqiptarë dhe shumë i dashur nga publiku, sidomos nga femrat. Çdo këngë e tij është kthyer në hit dhe këtë e vërteton më së miri popullariteti i tij apo klikimet në YouTube. Ai gjithashtu është një ndër artistët më të kërkuar gjatë muajit të verës dhe kjo duket fare qartë nga koncertet e shumta që po zhvillon, mirëpo në qytetin e Gjakovës ai kishte një ndër koncertet më të bukura.

Fillimisht ishte Buta ai që hapi mbrëmjen me hitet e tij që i performoi para publikut. Kur ishte radha e Ledrit, atmosfera u ndez edhe më shumë, por në skenë ndodhi një gjë e pazakontë.

Një fanse i hodhi reçipetat në skenë në momentin që ai filloi performancën e cila u ndërpre një moment. I befasuar, reperi i mori ato dhe i largoi nga skena, duke ironizuar me madhësinë e tyre. INTV.al

l

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *