Ngjarje e rëndë/ Shkuan për të hapur rrugën, vriten dy punonjësit e bashkisë

Kronike Kryesore

 

 

 

Dy persona kanë vdekur si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri në Mat.

 

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Shëlli, ndërsa viktimat janë punonjës të bashkisë së Matit të cilët kishin shkuar për të hapur një rrugë.

 

Punonjësit e bashkisë së Matit janë qëlluar nga një person, ndërsa policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes. Forca policie kane nisur hetimet.

 

Loading...

1 thought on “Ngjarje e rëndë/ Shkuan për të hapur rrugën, vriten dy punonjësit e bashkisë

  1. cdo qytet mbesoj qe gjithmone ka patur ligj ndryshe nga ligji i shtetit dhe jam i bindur qe shteti duhet te jete imformur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *