Nora Istrefi shfaqet lakuriq!

Kryesore

Këngëtarja Nora Istrefi ka treguar shumë nga trupi i saj në imazhet e fundit të postuara në Instagram.

Me veshjen tejet të ngushtë dhe transparente ajo duket tejet seksi dhe të jep përshtypjen se nuk ka veshur asgjë poshtë jumpsuit-it.

 

 

 

Në fakt Nora ka zbuluar vithet e formësuara nën rrjetën që ka veshur. Ajo vazhdon të jetë një ndër këngëtaret shumë të suksesshme në tregun muzikor shqiptar.

Projekti i fundit i Norës ishte në duet me Mixey dhe kënga ‘As ni gote’ është pëlqyer shumë nga publiku.

 

 

 

Posted Und
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *