Nuk i la vend imagjinatës! Xhensila Pere, me gjoksin jashtë në setin e fundit fotografik

Kulturë Showbiz

Xhensila Pere është një ndër ish-banoret e “Big Brother”, e cila ka ditur të tërheqë vëmendjen edhe pas daljes nga shtëpia më e madhe në Shqipëri.

Së fundmi, ajo publikoi në rrjetet sociale një foto ku shfaqej shumë seksi dhe provokuese. Në setin e realizuar në det, modelja pozonte e veshur vetëm me një këmishë të bardhë dhe lehtësisht mund të dallohej gjoksi i saj.

Duke e ditur “tërbimin” që mund të shkaktonte tek komentuesit, ajo zgjodhi të ndalojë komentet në foto.

Së fundmi, Xhensila Pere u përfshi në një debat online me Linda Rein, pasi kjo e fundit e krahasoi me personazhet e filmave porno. City NEWS

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *