Nuk la gjë pa thënë për shqiptarët, por Salvini bën të pabesueshmen / Foto

Botë Rrotull

Një fotot e Zv/kryeministrit dhe ministrit të Brendshëm italian, Matteo Salvini, po qarkullon sot në rrjetet sociale.

Në këtë foto, Salvini shihet në krah të dy shqiptarëve ndërsa ka bërë me duar simbolikën e shqiponjës së flamurit tonë kombëtarë.

Ministri italian njihet për reagimet e tij dhe qëndrimet kundër shqiptarëve, ndërsa nuk kanë munguar rastet kur ai i ka quajtur shqiptarët kriminelë dhe se do t’i dëbonte nga Italia.

matteo-salvini

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *