Nuk përnbahet më nusja e Shkëlzenit, Armina Mevlani ekspozon format bombastike me bikini

Kryesore Showbiz

Blogerja e njohur Armina Mevlani është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish në “Instagram”. Ajo ndan me fansat e saj vazhdimisht foto e video të ndryshme nga jeta e saj private dhe ajo personale.

Por këtë herë blogerja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj pasi ka postuar foto ku ka pozuar me bikini nga plazhi. Armina ka treguar format bombastike.

Gjithashtu fotoja ka marrë shumë pëlqime dhe komente, duke e komplimentuar Mevlanin për linjat perfekte që ka.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *