Nuk u shfaqën prej kohësh bashkë, mikeshat e ekranit thyejnë heshtjen

Showbiz

Ato janë ndër mikeshat e rralla të ekranit që I kanë rrezisuar kohës.

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, pas kohe të gjatë mungese janë parë në shoqërinë e njëra tjetrës.

Në foton e postuar nga Arbanana ato janë duke shijuar një shëtitje mes mikeshave ku si gjithmonë nuk mungon buzëqeshja.

Ende nuk dihet ‘fati’ i Arbanës për sezonin e ri televiziv. Ndërsa Xhemi mendohet se do të vazhdojë të jetë sërish pjesë e ‘Portokalli’.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *