Nuses i merr flakë fustani, videoja e dasmës shqiptare bëhet virale

Kulturë Kuriozitetet

Një incident është shënuar në një dasëm shqiptare.

Në momentin kur nusja dhe dhëndri hyjnë në lokal ndizen fishekzjarre.

Nga videoja e postuar në rrjetet sociale duket se një shkëndijë e këtyre fishekzjarreve bie në fustanin madhështor të  nuses.

Fillimisht ajo nuk e sheh  por mesa duket janë dasmorët që e lajmërojnë dhe menjëherë ndërhyjnë të shuajnë flakët që po përparonin  me shpejtësi.

Ndërhyrja e dasmorëve parandaloi tragjedinë e vërtetë

 

https://www.facebook.com/Kosovainternacional/videos/2041089499554373/

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *