Olta Xhaçka në muajt e fundit të shtatzëninë në krye të detyrës, si duket ministrja me barkun e rrumbullakosur

Politikë Showbiz

Ministrja Olta Xhaçka është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Ajo së shpejti do të bëhet nënë e një vajze për herë të dytë. Megjithatë, kjo nuk e ka penguar ministren e mbrojtjes që të jetë në krye të detyrës. E veshur me një bluze të zezë dhe atlete,  barku i saj i rrumbullakët nuk është shumë i dukshëm, pasi ministrja është treguar shumë e kujdesshme me veshjen që ka përzgjedhur.

Xhaçka ka qenë e pranishme në stërvitjen që njësia operative e Komandës së Operacioneve Speciale të Forcës Ajrore të Shteteve të Bashkuara ka bërë në hapësirën ajrore shqiptare. Krah saj ishte dhe e ngarkuara me punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, Leyla Moses-Ones.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *