Operacione plastike? Gugu i tregon të gjitha: Kur blej rroba te gabi maskohem

Kulturë Showbiz

Gugu është një personazh që ka ndarë në dysh ndjekësit, në ata që e duan dhe ata që e kritikojnë. E ftuar në programin e IN Tv “Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi ajo erdhi si kurrë më parë duke ndarë shumë rrëfime me doza të larta sinqeriteti. E pyetur nga Ermali rreth ndërhyrjeve plastike apo editimit të fotove të saj në mediat sociale ajo tha:

“Photoshopin e përdorin të gjitha këngëtaret. Jo vetëm unë. Unë psh rregulloj hundën, nuk e kam shumë qejf, dua ta bëj operacion. Dua të dukem si Barbi, kam komplekse, dua të jem perfekte’.

Edhe pse u shmang pak për operacionet plastike Ermali e ngacmon sërish duke thënë se nuk vazhdon emisionin nëse nuk tregon të vërtetën:

‘Flokët (qesh).. flokët si kam të miat. Tjetër? Gjoksi’

Si reagon këngëtarja përballë disa fotove që ajo ka përdorur photoshop teksa Ermali ja tregon në studio? Çfarë i komplimentojnë më shpesh njerëzit që e shohin nga afër? Shikoni përgjigjet pas minutës së 3-të të intervistës ‘Një kat më lart’.

Ajo shkon dhe blen te Gabi, por se shprehet se bashke me shoqen e saj mbulohen per t’u mos u pikasur nga paparacet.

Ndersa tregon se se i e ka emrin e vertete. Gugu e ka emrin Merita.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *