Opozita thyen bojkotin, kthehen në Kuvend. Ja arsyeja

Kryesore Politikë

Opozita ka thyer sot bojkotin e saj disa mujor dhe është kthyer në Kuvend. Në fakt bëhet fjalë për rikthimin në Këshillin e legjislacionit ku po diskutohet nisma e saj për vettingun në politikë. Deputetët e PD dhe LSI janë bërë sot pjesë e diskutimit të kësaj çështje, të cilët ata vet e kanë vendosur si kusht për ti dhënë fund krizës politike.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *