OSHEE njofton, gjysma e Tiranës pa drita, ja zonat dhe oraret

Ekonomi Lajme

Zona te konsiderueshme te Tiranes do te mbesin sot pa energji elektrike. Njoftim e ka bere vete OSHEE-ja, e cila ka paralajmeruar abonentet e saj se kjo ndalese behet per shkak te remontit qe po ndermerret

“Njoftim për abonentët, Tiranë

Per shkak te remontit te planifikuar ne N/St Dinamo, më 22 tetor 09:00- 14:00 do te mbeten pa energji keto zona:
Rr.Jordan Misja, ish-Uzina Dinamo, “Siri Kodra”, “Don Bosko”, prane Nestacionit 220kV dhe shinave te trenit, prapa Spitalit Ushtarak, ish-parkut te Autobusave, Paskuqan dhe Bathore”, thuhet ne postimin ne Facebook te OSHEE.

 

Njoftim për abonentët, TiranëPër shkak të remontit të planifikuar në N/St Dinamo, më 22 tetor 09:00- 14:00 do të…

Gepostet von OSHEE am Sonntag, 21. Oktober 2018

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *