Pas 4 vitesh ndarje, aktorja e Ertugrul rikthehet me ish-bashkëshortin

Kinema Kulturë

Aktorja e famshme turke, Hande Subaşı është rikthyer me ish-bashkëshortin, Can Tursan pas katër vitesh ndarje.

Ata i dhanë fund martesës së tyre 4 vjeçare në vitin 2016.

Çifti u fotografua së bashku në një dyqan në Truqi.

Pas lidhjeve të dështuara me Rıza Kocaoğlu dhe Altuğ Leblebici, mesa duket aktorja vendosi ti rikthehej dashurisë së vjetër.

Sipas mediave turke, Hande  dhe Can tërhoqën vëmendjen kur u panë së bashku duke bërë pazar në Bebek.

Hande njihet në Shqipëri për rolin e ‘Ajkëzit’ në serialin e ‘Ertugrul’.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *