“Pas dy djemve zoti na bekoi me një vajzë”, deputeti i PD bëhet prind për herë të tretë

Kryesore Lifestyle Politikë shtojca

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj ka ndarë me ndjekësit lajmin e ardhjes në jetë të vajzës së tij e cila është fëmija e tretë në famijen e tij.

Shehaj ka postuar një foto në profilin e tij në ‘Facebook’ ku duket i lumtur me tre fëmijët e tij.

“Të dashur miq, pas dy djemve, Zoti na bekoi dje me një vajzë. Uroj dhe lutem që çdo shqiptar te jetojë në harmoni, begati, i rrethuar nga dashuria e familjes”, shkruan deputeti i PD Agron Shehaj.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *