Pas tre vitesh lidhje, çifti i njohur shqiptar japin lajmin e bukur

Kulturë Showbiz

Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Ata janë në një lidhje dashurie që prej gati 3 vitesh, por pandemia i prishi planet për martesë.

Së fundmi, Marsela ka dhënë një lajm të bukur në një intervistë me Eraldo Rexhon. Ajo zbuloi dëshirën që i ka kërkuar babagjyshit të Vitit të Ri për t’i plotësuar.

“Uroj shumë që dëshira ime të realizohet vitin tjetër. Bëhet fjalë për një bebe,” tha këngëtarja.

Marsela dhe Vitmari kanë treguar se para se të lidheshin ishin fansa të njëri-tjetrit. “Kam qenë fans që kur Marsela ka kënduar Billie Jean në ‘The Voice”, është shprehur Vitmar.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *