“Për inat të Muç Nanos”, Ilda Bejleri trondit Instagramin (Video)

Kulturë Showbiz

Ilda Bejleri është një prej femrave më të kometuara të showbizit shqiptar, e cila numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe me pozat e saj seksi tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Bukuroshja publikoi në profilin e saj një video që i ka çmendur fansat. Ilda shfaqet me një fustan shumë të shkurtër me ngjyra, dekolteja e të cilit i zbulon gjoksin.

Ajo tund të pasmet teksa drejton buzët për një puthje dhe me siguri me pamjen e saj seksi do ti lërë sonte të gjithë pa gjumë.Ndersa nuk kane munguar komentet e shumta.”Per inat të Muçit”, shkruan nje komentues në Instragram, apo si dhe “E çmende Mucon me keto postime 😎”. Kujtojmë se Ilda Bejleri pati nje debat të ashper me gazeten e analistin Mustafa Nano (Muç Nano) per menyren se si vishen prezantueset e emisioneve sportive.


 

View this post on Instagram

Live supersport 2

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *