Përplasen tre makina në autostradën Tiranë-Durrës, 2 të plagosur

Kronike Lajme

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik në autostradën Tiranë-Durrës.

Në aksident janë përfshirë tre automjete, ndërsa të aksidentuarit janë dy pasagjerë jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 17.08.2018, rreth orës 19:10, në autostradën “Tiranë -Durrës”, në Kashar janë përplasur tre mjete, ku për pasojë janë dëmtuar dy shtetas, (pasagjerë në dy prej mjeteve), të cilët aktualisht ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, sqaroi policia.

Shërbimet e Policisë dhe drejtuesit e mjeteve ndodhen në vendngjarje,po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduariale.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *