Përplaset urbani i Yzberishtit, dyshohet për disa pasagjerë të lënduar

Kronike Lajme

Një aksident rrugor është shënuar pasditen e sotme në kryeqytet, ku një autobus një autobus i linjave urbane është përplasur ‘kokë më kokë’ me një makinë të vogël.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘3 Dëshmorët’ në zonën e Yzberishtit.

Pas përplasjes, autobusi është përplasur edhe me një mur lavazhi aty pranë.

Nga të dhënat e para dyshohet se disa pasagjerë kanë mbetur të lënduar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *