Përplasje e fortë mes dy televizioneve, gazetari i Klan Plus sulmon kryeredaktorët e TCH si kopjacë

Kryesore

Gazetari i njohur Vladimir Lame ka sulmuar drejtuesit e edicionit informativ të Top Channel si të paaftë. Përmes një statusi në Facebook, Lame, i cili ka qenë për një periudhë tepër të shkurtër edhe pjesë e TOP-it, i cilëson kryeredaktorët e këtij televizioni si të paaftë dhe që kopjojmë të tjerët. “Po keto TCh lan nam, hapin lajmet e 15.30 me lajmin qe u dha dje qe ne 12.00 nga Klan + ,,, Po gjej o kryeredaktor i paafte, lajm tendin te ri, do ishte me mire sesa te lexosh dhe kopjosh sot gazeten e radios web DW, ashtu sic po ben cdo ditë ne fakt…”, shkruan Lame.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *