Peshonte rreth 160 kg/ Kush është 21-vjeçari nga Durrësi që humbi betejën me Covid

Kryesore Lajme Slider kryesore Sociale

Ministria njoftoi sot për 7 të vdekur nga koronavirusi, ku më i riu ishte një 21 vjeçar.

Mësohet se bëhet fjalë për një djalë për një të ri nga Durrësi, i cili kishte sëmundje të tjera shoqëruese.

V.Bici ishte konstatuar disa ditë më parë pozitiv me koronavirus, por sëmundjet shoqëruese dhe përkeqësimi i situatës bënë që mjekët të vendosnin për shtrimin e tij tek Infektivi.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *