Plagosi me armë zjarri kryeplakun e fshatit, dorëzohet ne polici autori

Kronike Slider kryesore

25-vjeçari me iniciale S.V. i cili plagosi tre ditë më parë me armë zjarri kryeplakun e fshatit, Tajar Veliu, 54 vjeç.

Ai ishte larguar menjëherë pas ngjarjes dhe pas negociatave me familjarët është vetëdorëzuar në polici.

Motivet e ngjarjes janë ende të paqarta ndërkohë që materialet hetimore për këtë çështje i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për zbardhjen e plotë të saj.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *