Plas “lufta” në Hollivud mes Angeline Jolie dhe Amal Clooney 

Kryesore Kulturë Showbiz

Gjithçka ka nisur me ndarjen e çiftit Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Cifti i Hollivudit, Amal dhe George Clooney kanë mbajtur anën e Brad e kjo ka shkaktuar luftë, të cilën The Sun, e komenton tashmë si një betejë mes Jolie dhe Amal.

Beteja ka marre permasa te tjera aq sa eshte shtrire edhe ne fusha te tjera veç raporteve te krisura mes aktoreve. Bëhet fjalë pikërisht për të marrë fronin e First Lady të Hollivudit për bamirësinë.

Deri më tani në këtë fron qëndron Angeline Jolie, por beteja e nisur mes Amal tashmë po bëhet tejet shpërthyese.

Sipas The Sun, Jolie ishte tërbuar kur një shoqe e saj i kishte rrëfyer se Amal  e kishte përshkruar sjelljen e saj në këtë periudhë  të vështirë si të ccmendur, ndërsa Jolie nuk e ka honepsur faktin se George Clooney mban anën e Brad, duke e parë si tradhtar dhe zemërimi nuk i është venitur.

The trouble seemingly started when George Clooney took Brad Pitt's side in the divorce

A pal told Jolie that Amal had dubbed her behaviour during her split from Brad Pitt as 'crazy'

Angelina Jolie's anger hasn't subsided - here with Brad Pitt in 2015

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *