‘Po na turpëron si Shqipëri, si je katandisur kështu’, Bleona Qereti i kthehet moralistit të saj

Showbiz

Këngëtraja shqiptare Bleona Qereti do të jetë pjesë e një seriali të ri në SHBA.”Paper Empire” është seriali ku ajo do të aktorojë.

Bleona ka ndarë disa foto se si do të duket në këtë serial dhe fansat u surprizuan nga pamja e saj. Por disaprej tyre e kanë sulmuar duke e cilësuar turpëruese  paraqitjen e saj.  Ndërkohë dhe Bleona nuk e ka lënë pa përgjigje moralistin e saj.

“Pse je katandisur kështu, nuk e shikon atë shoqen si është veshur? Pse na turpëron si Shqipëri?”- i shkruan ndjekësi të cilit ajo ia kthen:

“O ti hajdar, na fal që të ‘turpërova’, po unë jam me veshjen e filmit se jam me xhirime, kurse ajo ‘shoqja’ është një nga asistentet e produksionit në film- teknikisht personi që më sjell kafenë. Po pse po harxhoj frymën unë me ty dhe nuk ta bëj bllok ashtu siç e meriton ti ‘nona e moralit’, atë nuk e kuptoj.”- shkruan Bleona.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *