Policia jep detajet e para mbi sulmin me armë mbi shtëpinë e gazetares së News24

Kronike Kryesore

 

 

Policia ka dalë me një deklaratë për mediat lidhur me ngjarjen e ndodhur natën e sotme, ku persona ende të pa identifikuar qëlluan me armë në drejtim të banesës së babait të gazetares Klodiana Lala.

Njoftimi i policisë

Më datë 30.08.2018, rreth orëve të mëngjesit, në lagjen “Bruk”, në rrugën “Shkëndija” është qëlluar me armë zjarri në drejtim të pjesës së jashtme të banesës së shtetasit A. L., rreth 64 vjeç.

Nuk ka dëme në njerëz.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *