Policia nxjerr me forcë familjen, shembet banesa pa leje në Laprakë, zonjës së shtëpisë i bie të fikët

Kronike Kryesore Sociale

Është shembur banesa e Bajram Nelajt në Laprakë, pavarësisht ngujimit të tij dhe familjarëve të tjerë brenda saj. Policia ka ndërhyrë duke e nxjerr ata jashtë ndërtesës dhe menjëherë makinat e IMT-së kanë prishur ndërtesën. Një prej familjareve u ndje keq nga situata e krijuar dhe për pak çaste humbi ndjenjat.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *