Policia rrethon fshatin, nisen blindat dhe helikopterët

Kronike Kryesore

Forcat special të policisë dhe helikopterët janë nisur drejt vendgjarjes për të arrestuar autorin e vrasjes së 8 personave.

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të premteje në një fshat të Vlorës, ku dyshohet të jenë vrarë disa persona si pasojë e të shtënave me armë.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur detaje të mëtejshme, ndërsa forcat e FNSH-së dhe RENEA-s janë vënë në ndjekje të autorit.

Nga raportimet paraprake, dyshohet për 8 persona të vrarë, nga një 24-vjeçar që thuhet të ketë pasur probleme mendore.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *