Prindërit të copëtuar në 4 valixhe/ Italia kërkon djalin në gjithë botën, por shqiptari gjendet në burg në…

Kronike Kryesore Lajme Slider kryesore

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, gjendet djali i çiftit shqiptar, Taulant Pasho. Mediat italiane shkruajnë se djali ndodhet në një burg në Zvicër. Ai ndodhet në qeli prej 16 tetorit të këtij viti për vjedhje dhe shkelje të tjera.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *