Prokuroria e heton për jahtin luksoz që udhëtoi drejt Leçes, Tahiri zbulon se ku “fshihet”

Kryesore Lajme Politikë

Ish-ministri i Brendshem, Saimir Tahiri ka thyer edhe nje here heshtjen pavaresisht lajme se nje video apo foto e re ka dale te tij nga Prokuroria qe e paraqesin duke ikur ne Leçe me ane te nje jahti luksoz.

Kesaj here Tahiri ka postuar nje foto se ku ndodhet.Madje ka ai ka postuar nje foto edhe te djalit te tij, me titullin “Liqeni pa emer dhe nje burre”. Ndersa ne kete video, Tahiri tregon nje not te ri, stil deri ne breg, duke notuar ne stilin zhyt.

 

Image may contain: grass, tree, plant, outdoor, nature and water

Image may contain: outdoor

https://www.facebook.com/saimir.tahiri/videos/10217277660593928/?t=0

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *