Pse u zhvesh Ana Lika? Aktorja zbulon arsyen e vërtetë

Art Showbiz

Aktorja e njohur, Anna Lika njihet për natyrën e saj energjike dhe pa komplekse. Këtë herë ajo ka zgjedhur që të bëjë një set fotografik tepër joshës dhe ka dalë topless.

Të tre fotografitë i ka shoqëruar me përshkrime të ndryshme, që përcillnin mesazhe.

“E puthur nga dielli”, “Ti vazhdon të më kërkosh mua në cdo femër”, “Beso se mundesh dhe je në gjysmë të rrugës”.

E ftuar ne emisionin “Pop Culture”, Anna Lika ka deklaruar se “githcka ishte pa dashje. Po ta shikosh ne nje foto tjeter une isha me nje fustan dhe me pas ma mori era”.

Mesazhet enigmatike e leshuara, si “Ti vazhdon të më kërkosh mua në cdo femër”, aktorja nuk i zbuluar se ne adrese te kujt i ka leshuar.

Ndersa ka vijuar te deklaroje se nuk ka ndonje nje te dashur. “Do te shkoj ne Sarande dhe do te bej serish e rrethuar me delfina, karkaleca dhe gaforre”, tha aktoja ne intervisten e per emisionin “Pop Culture” ne Top Channel.

Fotoja e saj pushtoi rrjetet sociale dhe median online. Ndersa shprehet e habitur se “nuk e di pse u be nje zhume kaq e madhe per nje foto e tille pasi ka shume femra te tjera qe kane dale dhe jane ekspozuar edhe me shume”

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *