Rama i tregon gishtin e mesit opozitës: Bastet dhe monopoli online vdesin për vit të ri. Për çudi s’e paska Taulanti

Kryesore Politikë

Kryeministri Edi Rama thotë se mbyllja e pikave të basteve nuk bëhet për të favorizuar kompanitë që janë “online”.

Në një reagim të paprecedent, ku tregon edhe gishtin e mesit, që në gjuhën angleze të emoji përkthehet si “Fuck You”, Edi Rama akuzon “kazanet” se po shpifin të nxitur nga “paratë e zeza të basteve” se ky aksion i qeverisë bëhet për të krijuar monopolin e lojërave të fatit në internet, apo “online”.

“Edhe bastet edhe ky monopoli online do vdesin për Vit të Ri”, shkruan Rama teksa nxjerr gishtin e mesit dhe ironizon PD-në “Amanet dëshmitarin X”.

sdgfwegwerh4h.jpg

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *